Berichten over Learning and Development

  1. news1
    28 okt. 2023

    VRT-reeks Thuis leert artsen dementie herkennen - Domus Medica en experten gebruiken 'Thuis als casus'

    Dementie blijft een grote uitdaging voor onze samenleving. Vandaag treft de aandoening in Vlaanderen en het Brusselse Gewest zo’n 141.000 mensen en er wordt een verdubbeling van dat cijfer verwacht tegen 2070. Artsen zullen in de toekomst steeds meer mensen met dementie zien. Zij zullen dus meer alert moeten zijn voor deze thematiek. In het kader van het Dementieplan wil Vlaanderen de huidige en de toekomstige huisartsen meer kennis over dementie bijbrengen en hen een kennisbaken laten zijn voor hun collega-artsen .

    Lees meer over "VRT-reeks Thuis leert artsen dementie herkennen - Domus Medica en experten gebruiken 'Thuis als casus'"

  2. news1
    18 okt. 2023

    Buurtsuper.be neemt leden mee naar Duitsland voor inspiratie

    Op 26 en 27 september trok Buurtsuper.be, samen met Wanzl, Smeva en Carrier, richting Düsseldorf. Onderweg bezochten ze de ene inspirerende winkel na de andere. Ze leerden bij over AI, verlichting en koelingen, maar keken ook hun ogen uit in de kleurrijke winkels, ieder met zijn personal touch.

    Lees meer over "Buurtsuper.be neemt leden mee naar Duitsland voor inspiratie"

  3. news1
    12 sep. 2023

    CIB Vlaanderen lanceert eerste aflevering van Vastgoedactueel, een tweewekelijkse podcast over vastgoedactualiteit

    Voor sommige leden kan het handiger lijken om vastgoednieuwtjes te beluitseren in de wagen of tijdens het joggen ipv die te lezen in de nieuwsbrief. 

    Lees meer over "CIB Vlaanderen lanceert eerste aflevering van Vastgoedactueel, een tweewekelijkse podcast over vastgoedactualiteit"

  4. news1
    26 jun. 2023

    Cultuurloket biedt antwoord op adviesvragen ivm 'betalen van bestuurders van een vzw'.

    Cultuurloket kreeg een aantal adviesvragen over het vergoeden van bestuurders van een vzw.

    Lees meer over "Cultuurloket biedt antwoord op adviesvragen ivm 'betalen van bestuurders van een vzw'."

  5. news1
    9 jun. 2023

    KU Leuven/ Laboratorium voor Lichttechnologie en vzw Groen Licht Vlaanderen organiseren specialisatiecursus verlichting in schooljaar 2023-2024

    Wie zich wil specialiseren in verlichting of ambities heeft als verlichtingsdeskundige kan een getuigschrift 'Verlichtingsdeskundige' behalen aan de KU Leuven, door de Specialisatiecursus Verlichting te volgen die op 12/09/2023 start.

    Lees meer over "KU Leuven/ Laboratorium voor Lichttechnologie en vzw Groen Licht Vlaanderen organiseren specialisatiecursus verlichting in schooljaar 2023-2024"

  6. news1
    17 apr. 2023

    UBA Belgium publiceert het volledige rapport van de Digital Benchmark 2022 voor haar leden

    Vorige maand publiceerde UBA, in samenwerking met UMA, de eerste resultaten van de Digital Benchmark 2022. Deze biedt een uitgebreide kijk op de evolutie van het Belgische medialandschap en geeft ook aan hoeveel deze markt waard is. Vandaag is een gedetailleerder rapport beschikbaar voor de leden.

    Lees meer over "UBA Belgium publiceert het volledige rapport van de Digital Benchmark 2022 voor haar leden"

  7. news1
    21 mrt. 2023

    UBA Belgium lanceert nieuwe 24/7 video-opleiding

    UBA Belgium lanceert 9 weken aan een stuk elke dinsdag een nieuwe UBA training 24/7 video-opleiding. De ideale manier om hun leden te laten bijleren waar en wanneer het hen past.

    Lees meer over "UBA Belgium lanceert nieuwe 24/7 video-opleiding"

  8. news1
    20 mrt. 2023

    Buurtsuper.be wijst haar leden op het belang van neurodiversiteit in de organisatie

    Buurtsuper.be wijst haar leden en hun organiaties op het belang van neurodiversiteit in de organisatie.

    Lees meer over "Buurtsuper.be wijst haar leden op het belang van neurodiversiteit in de organisatie"

  9. news1
    29 jan. 2023

    mediarte werkt in 2023 opnieuw mediaNXT-opleidingstrajecten uit en zoekt daar partners voor

    mediarte organiseert in 2023 drie nieuwe trajecten onder de naam mediaNXT om jongeren naar een werkplek in de audiovisuele sector te begeleiden en nodigt partners uit om hieraan mee te werken. mediaNXT is een initiatief van mediarte en Vlaams Minister van Media Benjamin Dalle om een toegankelijk, divers en inclusief medialandschap te realiseren.

    Lees meer over "mediarte werkt in 2023 opnieuw mediaNXT-opleidingstrajecten uit en zoekt daar partners voor"

  10. news1
    23 jan. 2023

    Pixii vernieuwt aanbod voor steden en gemeenten

    Pixii, wetenschappelijke instelling en ledenorganisatie voor duurzaam, klimaatrobuust bouwen en wonen, heeft een nieuw aanbod uitgewerkt voor steden en gemeenten.  Voor lokale overheden zijn er al snel miljoenen euro's te besparen op energie. Voorwaarde is een innovatief energiemanagement in te voeren waarin rentabiliteit en klimaatdoelen hand in hand gaan. Maar hoe begin je eraan? Pixii wil daarin een sleutelrol spelen. 

    Lees meer over "Pixii vernieuwt aanbod voor steden en gemeenten"

  11. news1
    7 dec. 2022

    mediarte deelt resultaten van competentieprognose: 'De toekomst van onze sector'

    mediarte, het Sociaal fonds van de audiovisuele sector en de filmproductie in België, voerde in 2021 in opdracht van ESF Vlaanderen een competentieprognose uit waarbij er op zoek werd gegaan naar de belangrijke evoluties en trends in de sector en welke impact deze hadden op toekomstige competenties. 

    Lees meer over "mediarte deelt resultaten van competentieprognose: 'De toekomst van onze sector'"

  12. news1
    21 nov. 2022

    Bouwunie organiseert voor het eerst Inspiratiefestival voor trotse bouwprofessionals 'Succes@Bouw'

    Op donderdag organiseerde Bouwunie voor het eerst haar Inspiratiefestival voor trotse bouwprofessionals met als naam 'Succes@Bouw' in 't Bau-Huis in Sint-Niklaas.

    Lees meer over "Bouwunie organiseert voor het eerst Inspiratiefestival voor trotse bouwprofessionals 'Succes@Bouw'"